Yükleniyor... Lütfen bekleyiniz...

E-Bülten Kayıt


Hakkımızda

 

İstanbul Maltepe'de yaşıyorum. 22 yıllık evli iki çocuk annesiyim. Küçük yaştan beri mutfakta bir şeyler yapmayı seviyorum.Değişik tatlar, tarifler hep hayatımın bir parçası oldu. Deneme yanılmalarım da oldu tabi ama evimde küçük ikramlıklar, pastalar, börekler beğenildikçe bu bende bir hobiye dönüştü. Yapmaktan daha da zevk almaya başladım.

Çevremden gelen talepler doğrultusunda bu hobimi meslek haline getirmeye kararı verdim. Bunun için özel kurslara katıldım. Halende devam ediyorum ve kendimi fazlasıyla geliştirmeye çalışıyorum. Her geçen gün daha tecrübeli olarak aynı zamanda sizlerin istekleri üzerine pasta, kurabiye, makoron, cupcake gibi tatlıların lezzetli tarifleriyle yoluma devam edeceğim.. 

Kazanılan başarılar:

 

 CAKE SHOW İSTANBUL 2015

Grup C Katogori - Dekoratif Tasarım (SHOWPIECE) Birinciliği ödülü604x345.jpg

 

MASTER OF CAKE SAMSUN PASTA YARIŞMASI -2016

Düğün pastası katagorisi - Bronz Madalya


master-of-cake-samsun-pasta-yarismasi-ve-kahvalti-etkinligi-samsun.jpg

 

 

'BUTİK TATLI '      İLK KEZ DÜZENLENECEK OLAN CHOCOLATE SHOW TURKEY'DE


ste-banner.jpg

 

antalya-uluslararasi-gastronomi-festivali-2019-028503300-1566541291-0.jpg

 

Festival genel tanıtımı ANTALYA ULUSLARARASI GASTRONOMİ FESTİVALİ ile organizasyonumuza dahil olacak olan 25’den fazla ülkeden 4000’in üzerinde katılımcı ile ülkemize sağlayacağı ekonomik katkının yanı sıra, katılımcıların kendi ülkelerinde, ulusal ve yerel gazete, dergi, TV, radyo ve sosyal medya hesapları üzerinden yapacakları tanıtım amaçlı paylaşım ve reklamların ülkemizin uluslararası tanınırlığına da katkı sağlayacaktır. Bunların yanında, uluslararası TV, radyo, gazete ve sosyal medya üzerinden yayınlayacağımız reklam çalışmaları ile ülkemizin tanınırlığını arttırmak adına faaliyetler yürütülecektir.